KaanB | Bizi Tanıyın

KAANB KONFEKSiYON MüMESSiLLiK TiC. LTD. ŞTİ

KaanB Ticaret olarak tekstil sektöründeki 45 yıllık uzmanlığımızı mümessillik alanına da taşımak için 2010 yılında KaanB Tekstil Mümessilliği olarak sektöre ilk adımımızı attık. Bugün; 22 kişilik özel ekibimiz ile 60’tan fazla tedarikçinin bulunduğu büyük bir üretim kapasitesi sunmanın gururunu taşıyoruz.

Uzun yıllara dayanan deneyimiyle güçlü ekibimiz ve tekstil piyasasındaki 45 yıllık geçmişimiz hatrı sayılır bir portföyü de beraberinde getiriyor. Bu sayede, konfeksiyon mümessilliği bölümümüzde; örme, dokuma, triko, iç çamaşırı ve mayo gibi geniş yelpazeli kadın-erkek-çocuk ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Her ihtiyacın ayrı dikkat ve önem istediğini anlıyoruz. İlk günden beri ödün vermediğimiz kalite anlayışımızla müşterilerimizin kalite standartları konusundaki hassasiyetini de paylaşıyoruz. Bu vizyonumuzla sektörün ilk sıralarındaki yerimizi daima koruyoruz.

Tanışmak ve son koleksiyonumuz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tasarım Birimimiz

Modanın ve değişimin sonu olmadığını biliyoruz. Bu yüzden hem koleksiyonlarımızı geliştirmek hem de müşterilerimizi güncel tutabilmek için İstanbul ve Londra da ki tasarım birimlerimizle birlikte, her yıl Avrupa’nın önde gelen noktalarında keşfe çıkıyor ve sezonun trendlerini yakından takip ediyoruz.

Güçlü Üretici Ağımız

Sektördeki yarım asıra yakın aile geçmişimizin desteğiyle her alanda uzman ve geniş bir network ağına sahibiz. KaanB mümessillik olarak bugün Türkiye’nin en büyük şehirlerindeki 60’tan fazla fabrikadan oluşan bir tedarik ağını yönetiyoruz.

Ekibimiz

Toplam 22 kişiden oluşan ekimizde; çoğu alanında uzman olmak üzere firmamızda eğitilmiş, toplam 22 kişiden oluşan güçlü bir ekibiz. Quick Turn Around sağlayarak süreçleri hızlandırabilen, iletişim becerileri yüksek müşteri temsilcilerimiz de gündelik yazışmalara destek veriyor. Kalite kontrol süreçlerimizi ise AQL sistemi ile çalışan QC ekibimiz ile yönetiyoruz. Son olarak sosyal uygunluk denetçilerimiz de tüm üretim ağımızı düzenli olarak denetliyor.

Araştırmalarımız

Yaratıcılığımızı daima besleyebilmek ve tasarımlarımızı dünya standartlarına uygun tutabilmek için araştırmanın önemini biliyoruz. Koleksiyonlarımıza başlamadan önce kumaş ar-ge keşfine çıkıyor ve düzenlediğimiz ziyaretlerle Stockholm, Paris, Londra, Milano gibi dünyanın en büyük şehirlerinde ilham yakalıyoruz. Böylece trendleri de önden takip ederek yenilikçi çizgimizi destekliyoruz.

Sürdürülebilir Tekstil

Daha iyi bir gelecek için bugünden başlamak gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle 2016 itibari ile BCI koton, tensel, keten, kenevir gibi malzemelerden üretilen kumaşlar kullanarak geri dönüşüme destek oluyoruz. Ayrıca tüm cotton üretimlerimizde sertifikalı BCI koton kullanmaya gayret ediyoruz.